Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
Πλαστή τεχνητή χλόη εξωραϊσμού για τον κήπο 4 πεζουλιών χρώματα κατ' ευθείαν σγουρά
| Μορφή νημάτων: | γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου, σγουρό νήμα τεχνητής μέταξας, νέα προϊόντα δύο χρώματα, γδάρσιμο ανθεκτικά 3050mm
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Σγουρή γκρίζα υποστηρίζοντας αθλητική τεχνητή χλόη PVC νημάτων τεχνητής μέταξας 50mm ύψος
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Πράσινη διαμορφωμένη Γ τεχνητή χλόη νημάτων δύο 5 μέτρα ευρέως 7m X 4m
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 5 |
| detex: | 7000D |
τεχνητή χλόη 13000 τοπίων χλόης ασφαλίστρου τεχνητή τύρφη DTEX
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 10000D |
τεχνητή χλόη 12500 τοπίων χλόης ασφαλίστρου τεχνητή τύρφη DTEX
| Μορφή νημάτων: | Μορφή του S |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 12500D |
5 το μέτρο 3m X 4m υπαίθρια τεχνητή πλαστή χλόη για την περιοχή παιχνιδιού των παιδιών 3 τόνος υφίσταται ινιδισμό το νήμα
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Μ |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 7000D |
ο τεχνητός χορτοτάπητας παιδικών χαρών παιδικών σταθμών, πυκνότητα 16800 25mm UV προστατεύει, υψηλή αντοχή
| Μορφή νημάτων: | U |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | ευθύς και σγουρός |
| Μετρητής:: | 3/8 |
η ανακυκλώσιμη συνθετική χλόη συνεργάστηκε με ture τεχνητή χλόη μορφής χλόης την καθαρή για τη διακόσμηση τοίχων κηπουρικής
| Αθλητισμός: | τοπίο, κήπος, άλλος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, 4tone, τομέας πράσινος/πράσινο μήλου/άσπρος/κόκκινος, πράσινος/προσαρμοσμένος, δίχρωμος |
| Μετρητής: | scrobiculate |
Κρέμας κίτρινο Γ νήμα 9500d ινών μορφής συνθετικό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 9500D |

