Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
12x12 10x10 30mm 40mm πλαστή χλόη για πράσινη S περιοχής ελεύθερου χρόνου παιδικών χαρών τη μη γεμισμένη μορφή ελιών
| Μορφή νημάτων: | σπονδυλική στήλη γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
5 μέτρο 2x2 3x3m τεχνητή χλόη εξωραϊσμού και εσωτερική Μ εξωραϊσμού μορφή διακοσμήσεων
| Μορφή νημάτων: | Μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Αυτοκόλλητη τεχνητή χλόης ταινιών και αλουμινίου ταινιών φύλλων αλουμινίου ταινία ραφών χλόης τύρφης τεχνητή
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | siver |
| Εφαρμογή: | συρραφή της ταινίας για τη artifciial χλόη |
τάπητας Turfing χλόης 3m τεχνητός που κατασκευάζει την υφαίνοντας μηχανή νημάτων μηχανών
| χρώμα: | μπλε, πράσινος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και palastic |
| Έλεγχος: | PLC |
7 8 9 10mm τεχνητή πράσινη τύρφη γκολφ που βάζει το πράσινο νήμα 4500d 52500density δικτύου ελεύθερου χρόνου σγουρό
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
αθλητικών τεχνητή χλόης και τύρφης 6x8 4x3 πράσινη πυκνότητα 5 8» 9450 στρατού νημάτων επίπεδη
| χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
η τεχνητή χλόη 16m2 25m2 για την τύρφη 4 Faux εγχώριων κήπων χρωματίζει τη μορφή Γ μη που γεμίζουν
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
28mm 32mm 35mm τοποθέτησης πράσινη τεχνητή τύρφη χορτοταπήτων χλόης συνθετική 3x3m 3m X 6m
| ύψος: | 35mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160/m |

