Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
φτηνή χλόη 50mm ποδοσφαίρου πράσινη χλόη χλόης
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
φιλικά πλαστά κεραμίδια 5m χλόης 8mm 12mm Eco ευρέως για το κατώφλι με τα σκυλιά 12600 σανίδωμα πυκνότητας
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 120/m |
Σγουρό ευθύ Monofilament νήμα χλόης με το μίσχο 8800 Dtex
| Μορφή νημάτων: | νήμα μίσχων |
|---|---|
| Δομή του νήματος: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |
7000D παχύς πλαστός μπροστινός κήπος κουβερτών χλόης για το μπαλκόνι για τα σκυλιά έξω από 25mm
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Χρωματισμένο 11000d 35mm πλαστός αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου χλόης για το κανένα γυμναστικής που γεμίζουν
| χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 35mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
Υψηλό Dtex ισιώνει το νήμα 50mm χλόη Futsal με το ασυμπλήρωτο σγουρό νήμα
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |

