Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
Ελιών πράσινο Γ μορφής τεχνητό τύρφης νήμα ινών νημάτων 8800d τεχνητό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 8800D |
υπαίθριες τεχνητές κουβέρτες τύρφης 7000d Patio για τα κίτρινα χρώματα Canola λουλουδιών Canola σκυλιών
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Eco φιλικό πολυαιθυλενίου τεχνητό τύρφης νήμα 6600d 6 του Tate διαδρομής χλόης τρέχοντας κατ' ευθείαν
| χρώμα νημάτων: | κόκκινο και λευκό |
|---|---|
| νήμα υψηλό: | 10mm |
| Μετρητής: | 3/16inch |
χλόη τύρφης 50mm συνθετική τεχνητή για το αθλητικό γήπεδο ποδοσφαίρου δύο πράσινη PU πλάτη
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
χορτοτάπητας 5 FT X8 FT χλόης τύρφης 50mm τεχνητός
| Χλόη υψηλή: | 50mm |
|---|---|
| μετρητής χλόης: | 3/8inch |
| Ραμμένος: | 160sticthches/m |
13000Dtex πλαστός ποδοσφαίρου χλόης σμαραγδένιος πράσινος τομέας νημάτων μορφής του U τύρφης ποδοσφαίρου τεχνητός πράσινος
| χρώμα: | σμαραγδένιο green+field πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Μεγάλη τύρφη Eco που εξωραΐζει την τεχνητή μορφή κατωφλιών Μ χλόης με το μίσχο 10000d
| Μορφή νημάτων: | Μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Εξωραΐζοντας μαύρη χλόη τύρφης χρώματος 5500d τεχνητή
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 50400 |
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
σωρός 12mm 13mm 15mm τεχνητό τύρφης χλόης αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου χρωμάτων Γ ελιών πράσινο 2 νήμα μορφής 80 Oz
| ύψος: | 50mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 200/m |

