Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
Τρέχοντας διαδρομή 30mm ύψος 3 4 ίντσα 200 βελονιές 7000D αθλητικής τεχνητή χλόης 15 X 15 ελεύθερου χρόνου
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | 3/8nch |
SGS κόκκινη πανεθνική μορφή χλόης Γ εξωραϊσμού τεχνητή με το μίσχο για το τρέξιμο της διαδρομής
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
πολυσύνθετη φτηνή χλόη χλόης για τον παιδικό σταθμό, υλικό δημοτικό σχολείο χλόης PE, Γυμνάσιο, πράσινη τύρφη χρώματος
| Χρώμα: | ελαφρύ σκοτάδι |
|---|---|
| Ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | το 3/8 5/16 εξαρτάται |
η πράσινη τύρφη χρώματος μορφής χλόης Μ 3 χρώματος υφίσταται ινιδισμό το νήμα ισχύει για την παιδική χαρά, υπαίθρια, περιφράζει.
| Μορφή: | Μ |
|---|---|
| Ίνα: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
3000D σγουρή χλόη 10mm κοντή χλόη για το φράκτη, φτηνοί χορτοτάπητες, χλόη, χορτοτάπητες προσομοίωσης για τον εξωραϊσμό
| Μορφή νημάτων: | σγουρό νήμα kdk |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
| Dtex: | 3000D |
τεχνητή χλόη 1m X 1m 1m X 2m 22mm 26mm 27mm 28mm εξωραϊσμός 8800d
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| Βελονιά: | 160sticthches |
3m X 5m 3x3 που εξωραΐζουν την τεχνητή χλόη 40mm επίπεδη μορφή 45mm 4500d μη που γεμίζουν
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδος |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
PE 45MM νήμα μορφής αθλητικής τεχνητό χλόης S 40mm 42mm με σγουρά 3 χρώματα
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Ρεαλιστικό να φανεί τεχνητή χλόη 2 3 4 μέτρο ευρύς τύπος 4 εξωραϊσμού Γ χρώμα
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6+8 |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Έξοχη μαλακή χλόη τοπίων υψηλών σημείων, χορτοτάπητας χαλιών κατοικίδιων ζώων, 40mm υψηλά, πυκνότητα 18900
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12+8 |
| Μετρητής:: | 3/8 |

