Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
Υψηλή πωλημένη ικανοποιημένη καλή διείσδυση κόλλας και ταινιών χλόης ECO φιλική πλαστή τεχνητή
| Χρώμα: | ανοικτό κίτρινο ιξώδες υγρό |
|---|---|
| Ιξώδες: | 55-60 ku/30°C |
| Περιεκτικότητα σε στερεά: | 34%-36% |
Τεχνητή τύρφη για την περίφραξη περιοχών, φτηνή χλόη, κοντή χλόη, dsposable χλόη, ύψος 10mm, στρατός 50400density πράσινος
| Μορφή νημάτων: | νήμα πλέγματος |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
| Dtex: | 2200D |
40m2 τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 4 X 4 3x4 για την υπαίθρια περιοχή λιμνών Patio χρήσης
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 300 / μ |
Συνθετικές τεχνητές αυτοκόλλητες ενώνοντας ταινία και κόλλα 150mm χλόης αντιολισθητικές
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15cm*5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |
Σγουρό νήμα χλόης 8800d τεχνητό ανοικτό πράσινο με το μίσχο
| ύψος: | 560mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Customlized |
| detex: | 8800D |
Μπροστινό γκολφ ναυπηγείων που βάζει την πράσινη τεχνητή χλόη σε συγκεκριμένο Decking 10mm 85000 3600d
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 5/32 |
| βελονιά: | 340/m |
5mtr ευρέως 5m X 6m τομείς 30mm χόκεϋ αθλητικής τεχνητοί χλόης καλή αποξήρανση 7500d
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη 2m X 2m 2m X 3m ουράνιων τόξων 20mm για το τρέξιμο της διαδρομής με το σγουρό νήμα μίσχων
| χρώμα: | τέσσερα χρώματα ranbow |
|---|---|
| Ύψος: | 20mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
κουτάβι χλόης Faux χαλιών της Pet χλόης 30mm το επίπεδο τεχνητό γεμίζει 3 χρώματα 160 βελονιά
| Ύψος: | 30mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160 |

