Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial turf landscaping ] αγώνας 106 προϊόντα.
dtex μορφής Γ 7000 αθλητικής τεχνητό χλόης σταδίων ποδοσφαίρου 60mm
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
8000 Dtex 50mm ύψους τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου Sbr υποστηρίζοντας
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
5 X 10 τεχνητή χλόη 8 40mm 42mm 45mm ευθεία ινών μορφή του U γδαρσίματος ανθεκτική
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
2m X 4m τεχνητή χλόη εξωραϊσμού ελιών πράσινη με το σγουρό νήμα τρία χρώματα 8800d
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ με το μίσχο |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
PE PP που εξωραΐζει την τεχνητή χλόη για τοίχων ευθύ σγουρό νήμα μπαλκονιών διακοσμήσεων το υπαίθριο
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη τρία χόκεϋ πισινών 20mm σγουρό νήμα του Tate χρωμάτων μιγμάτων
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
5m X 3m ευρύ Monofilament αθλητικής τεχνητό χλόης 5mtr διαμαντιών γύρω από την περιοχή λιμνών
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Τεχνητή χλόη Turfing που κατασκευάζει τη μηχανή για σχηματίζοντας τούφες 4m
| Χρώμα: | μπλε, πράσινος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και palastic |
| Έλεγχος: | PLC |

