Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
SGS ISO ROHS τεχνητή τύρφης αποτύπωση ραφών εργαλείων ραφών τύρφης εργαλείων συνθετική
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, άσπρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποτύπωση ραφών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Υπαίθριος συνθετικός αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου χλόης τύρφης με το μίσχο 8 ευθείες ίνες 10500 πυκνότητα
| Χρώμα: | φως και σκούρο πράσινο |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Τα χειρωνακτικά συνθετικά τεχνητά τύρφης εργαλεία αποτυπώσεων κόλλας χλόης εργαλείων τεχνητά έπρεπε να εγκαταστήσουν την τεχνητή χλόη
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κιβώτιο κόλλας για την τεχνητή χλόη |
| Υλικό: | Stell |
Εμπορική υπαίθρια συνθετική χλόη γύρω από κίτρινη Γ λιμνών την ανοικτό πράσινο μορφή κρέμας με το μίσχο
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
7000D συνθετική τεχνητή χλόη για το φράκτη πατωμάτων παιδικών σταθμών παιδικών χαρών περιοχής ελεύθερου χρόνου γυμναστικής
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (σοκολάτα) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητή συνθετική χλόη 25mm 3m ευρεία κρέμα κίτρινο 8800d νημάτων ελιών πράσινη επίπεδη
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160sticthches |
Συνθετική τεχνητή χλόη μορφής Γ για την παιδική χαρά 3 8 ίντσα - υψηλά 13500 Dtex
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (σοκολάτα) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητά εργαλεία τύρφης δοκιμής πατωμάτων
| χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, άσπρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατώτατο κείμενο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
1m ευρέως 40mm συνθετικό χλόης χρώμα λουλουδιών Avender νημάτων ρόλων πράσινο σγουρό
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
χορτοτάπητας 5 FT X8 FT χλόης τύρφης 50mm τεχνητός
| Χλόη υψηλή: | 50mm |
|---|---|
| μετρητής χλόης: | 3/8inch |
| Ραμμένος: | 160sticthches/m |

