Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
σωρός 12mm 13mm 15mm τεχνητό τύρφης χλόης αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου χρωμάτων Γ ελιών πράσινο 2 νήμα μορφής 80 Oz
| ύψος: | 50mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 200/m |
25mm έγχρωμων ουράνιο τόξο παιδιών λούνα παρκ τύρφης χορτοταπήτων αθλητικής τεχνητών χλόης συνθετικών
| Χρώμα: | Χορτοτάπητας διαδρομής ουράνιων τόξων |
|---|---|
| ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
Μεγάλη τύρφη Eco που εξωραΐζει την τεχνητή μορφή κατωφλιών Μ χλόης με το μίσχο 10000d
| Μορφή νημάτων: | Μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
5 μέτρο 2x2 3x3m τεχνητή χλόη εξωραϊσμού και εσωτερική Μ εξωραϊσμού μορφή διακοσμήσεων
| Μορφή νημάτων: | Μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη 1m X 1m 1m X 2m 22mm 26mm 27mm 28mm εξωραϊσμός 8800d
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| Βελονιά: | 160sticthches |
20m2 τεχνητή χλόη 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m τύρφης για τον παιδικό σταθμό
| ύψος: | 20mm |
|---|---|
| μετρητής: | 3/16 |
| βελονιά: | 220/m |
Εξωραΐζοντας μαύρη χλόη τύρφης χρώματος 5500d τεχνητή
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 50400 |
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
τεχνητή χλόη 1x4m 3m X 3m 3m X 5m 6mm 7mm 8mm κανένα SBR για το φράκτη 6600d
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220stitches/m |
4m X 8m συνθετική τεχνητή χλόη για τον τομέα 5 Futsal παιδικών χαρών γηπέδων ποδοσφαίρου φορείς
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
τεχνητή κήπων τεχνητή τύρφη χρώματος χλόης φυσική για την εξωτερική διακόσμηση. τάπητας 7000Dtex 25mm 35mm κήπων
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |

