Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
7 8 9 10mm τεχνητή πράσινη τύρφη γκολφ που βάζει το πράσινο νήμα 4500d 52500density δικτύου ελεύθερου χρόνου σγουρό
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
αθλητικών τεχνητή χλόης και τύρφης 6x8 4x3 πράσινη πυκνότητα 5 8» 9450 στρατού νημάτων επίπεδη
| χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης αφρού παιδικών χαρών για την τεχνητή τύρφη
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος |
| Εφαρμογή: | Αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου |
6600d πράσινο τεχνητό Monofilament pe νημάτων χλόης επίπεδο νήμα
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδος |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 5 |
| detex: | 6600D |
Αυτόματη τεχνητή χλόη υψηλής ταχύτητας πλήρως που κατασκευάζει την κυλώντας μηχανή κουρδιστηριών μηχανών
| εμπορικό σήμα: | πράσινο ταξίδι |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος, μπλε |
| Matertial: | Μέταλλο, πλαστικό |
Σγουρό νήμα χλόης 8800d τεχνητό ανοικτό πράσινο με το μίσχο
| ύψος: | 560mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Customlized |
| detex: | 8800D |
υπαίθριες τεχνητές κουβέρτες τύρφης 7000d Patio για τα κίτρινα χρώματα Canola λουλουδιών Canola σκυλιών
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
χλόη τύρφης 50mm συνθετική τεχνητή για το αθλητικό γήπεδο ποδοσφαίρου δύο πράσινη PU πλάτη
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |

