Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
2m X 4m τεχνητή χλόη εξωραϊσμού ελιών πράσινη με το σγουρό νήμα τρία χρώματα 8800d
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ με το μίσχο |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Πλαστή τεχνητή χλόη εξωραϊσμού για τον κήπο 4 πεζουλιών χρώματα κατ' ευθείαν σγουρά
| Μορφή νημάτων: | γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητό νήμα χλόης μορφής του S 30 50mm 10800 πράσινο μήλου στρατός πυκνότητας 8800d πράσινος
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
3 χρώματα 20mm 30mm τεχνητή χλόης νημάτων 8800d διακόσμηση κήπων τομέων πράσινη
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |
4m από την τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 4m για τα κατοικημένα σπίτια
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12straight + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Μπλε μορφή χρώματος S αθλητική τεχνητή χλόη 25mm ύψους
| Χρώμα: | Χορτοτάπητας διαδρομής ουράνιων τόξων |
|---|---|
| Ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
3m X 5m 3x3 που εξωραΐζουν την τεχνητή χλόη 40mm επίπεδη μορφή 45mm 4500d μη που γεμίζουν
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδος |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Ρεαλιστικό να φανεί τεχνητή χλόη 2 3 4 μέτρο ευρύς τύπος 4 εξωραϊσμού Γ χρώμα
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6+8 |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή διακόσμηση κήπων χλόης ελεύθερου χρόνου, 15mm για το γκολφ. μόνο σγουρό νήμα, πυκνότητα 8800d.high
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
Η τεχνητή χλόη Γ πυκνά εξωραϊσμού διαμορφώνει τέσσερα τον κάθετο τοίχο χλόης μορφής χρωμάτων 7000d Γ
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |

