Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
Τα χειρωνακτικά τεχνητά εργαλεία τύρφης περιβάλλουν το συνθετικό κόπτη χλόης
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | περικοπή κύκλων |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Συγκολλητική κόλλα χλόης τύρφης τεχνητή για να κολλήσει την τεχνητή χλόη στο σκυρόδεμα
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο |
| Βάρος: | 10kgs + 1kgs |
Κρέμας κίτρινο Γ νήμα 9500d ινών μορφής συνθετικό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 9500D |
εγχειρίδιο κοπτών ακρών χορτοταπήτων κήπων εργαλείων τύρφης 22x18x5cm τεχνητό
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, άσπρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | trimmer ακρών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
εξωραΐζοντας τεχνητή τύρφη, περιοχή ελεύθερου χρόνου παιδικών χαρών, ευρύ καθαρό νήμα με τα σγουρά χρώματα yarn.2, τομέας πράσινος
| Μορφή νημάτων: | Σπονδυλική στήλη |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου, τεχνητή τύρφη 50mm αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου σταδίων σπονδυλική στήλη μορφής γ με το μίσχο, 8800dtex, ανοικτό πράσινο.
| Χρώμα: | φως και ελιά πράσινα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
η τεχνητή χλόη 16m2 25m2 για την τύρφη 4 Faux εγχώριων κήπων χρωματίζει τη μορφή Γ μη που γεμίζουν
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
dtex μορφής Γ 7000 αθλητικής τεχνητό χλόης σταδίων ποδοσφαίρου 60mm
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Λαστιχένιο υπόστρωμα χλόης πολυαιθυλενίου τεχνητό που καλύπτεται με Tinfoil συνθετικό
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου |
Συνθετικές τεχνητές αυτοκόλλητες ενώνοντας ταινία και κόλλα 150mm χλόης αντιολισθητικές
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15cm*5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |

