Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
SGS κόκκινη πανεθνική μορφή χλόης Γ εξωραϊσμού τεχνητή με το μίσχο για το τρέξιμο της διαδρομής
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
12x12 10x10 30mm 40mm πλαστή χλόη για πράσινη S περιοχής ελεύθερου χρόνου παιδικών χαρών τη μη γεμισμένη μορφή ελιών
| Μορφή νημάτων: | σπονδυλική στήλη γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
9450d 50mm πράσινο χρώμα αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου χλόης της FIFA πλαστό
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
η ανακυκλώσιμη συνθετική χλόη συνεργάστηκε με ture τεχνητή χλόη μορφής χλόης την καθαρή για τη διακόσμηση τοίχων κηπουρικής
| Αθλητισμός: | τοπίο, κήπος, άλλος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, 4tone, τομέας πράσινος/πράσινο μήλου/άσπρος/κόκκινος, πράσινος/προσαρμοσμένος, δίχρωμος |
| Μετρητής: | scrobiculate |
η συνθετική χλόη συνεργάστηκε με ture τεχνητή χλόη μορφής χλόης την καθαρή για την κηπουρική
| Αθλητισμός: | τοπίο, κήπος, άλλος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, 4tone, τομέας πράσινος/πράσινο μήλου/άσπρος/κόκκινος, πράσινος/προσαρμοσμένος, δίχρωμος |
| Ύψος σωρών: | 35mm, 40mm, 20~50mm, 20mm~60mm, 760mm ή προσαρμοσμένος |
το τεχνητό νήμα χλόης αθλητικών τομέων προσάρμοσε την επαγγελματική καλή τιμή του τεχνητού νήματος ταπήτων χλόης χλόης συνθετικού
| Αθλητισμός: | Ποδόσφαιρο και ποδόσφαιρο |
|---|---|
| Μορφή: | ΔΙΑΜΆΝΤΙ, S, U, Β |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Έξοχη μαλακή χλόη τοπίων υψηλών σημείων, χορτοτάπητας χαλιών κατοικίδιων ζώων, 40mm υψηλά, πυκνότητα 18900
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12+8 |
| Μετρητής:: | 3/8 |
φτηνή χλόη 50mm ποδοσφαίρου πράσινη χλόη χλόης
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
7000D παχύς πλαστός μπροστινός κήπος κουβερτών χλόης για το μπαλκόνι για τα σκυλιά έξω από 25mm
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Σγουρό ευθύ Monofilament νήμα χλόης με το μίσχο 8800 Dtex
| Μορφή νημάτων: | νήμα μίσχων |
|---|---|
| Δομή του νήματος: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |

