Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial synthetic turf ] αγώνας 70 προϊόντα.
PE PP που εξωραΐζει την τεχνητή χλόη για τοίχων ευθύ σγουρό νήμα μπαλκονιών διακοσμήσεων το υπαίθριο
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη 2m X 2m 2m X 3m ουράνιων τόξων 20mm για το τρέξιμο της διαδρομής με το σγουρό νήμα μίσχων
| χρώμα: | τέσσερα χρώματα ranbow |
|---|---|
| Ύψος: | 20mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
28mm 32mm 35mm τοποθέτησης πράσινη τεχνητή τύρφη χορτοταπήτων χλόης συνθετική 3x3m 3m X 6m
| ύψος: | 35mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160/m |
Συνθετικό τεχνητό γήπεδο μπάσκετ 10mm 6000 Dtex χλόης τύρφης
| Χρώμα: | τομέας πράσινος |
|---|---|
| ύψος νημάτων: | 10mm |
| Μετρητής: | 5/32inch |
Τεχνητή χλόη 35mm 45mm τύρφης 15 X 15 12x12 Monofilament PE 160 βελονιών νήμα
| Ύψος του νήματος: | 30mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| Βελονιά της χλόης: | 160sticthches |
Monofilament PE τεχνητή χλόη 10ft X 10ft 30mm για το μίσχο τύρφης κήπων
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |
τεχνητό νήμα ταπήτων 6600d Tate χλόης χορτοταπήτων ελεύθερου χρόνου υψηλής πυκνότητας 10mm
| υψηλός: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250stitches/m |
τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 15mm για το γκολφ που βάζει την πράσινη συνθετική τύρφη γκολφ
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
Επίπεδο Monofilament συνθετικό τεχνητό νήμα χλόης με το πλαστικό PE μίσχων 8800d
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδος |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 4 |
| Dtex: | 8800 |

