Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 166 προϊόντα.
υψηλή χλόη 13500 50mm τεχνητή χλόη DTEX για το αγωνιστικό χώρο ποδοσφαίρου
| Χρώμα: | τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
χλόη καλαθοσφαίρισης, τεχνητή χλόη για τον τομέα καλαθοσφαίρισης. χλόη 15mm
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 ίντσα |
| Πυκνότητα: | 58800 |
Η χλόη τύρφης Faux σωρών 30MM υπαίθρια για το μπαλκόνι 4 άνοιξη χρωμάτων κοιτάζει με 6 κατ' ευθείαν 8 σγουρά 12000d
| Μορφή νημάτων: | μορφή μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
γεωμετρική artficial χλόη 4m αριθμού τύρφη αριθμού χλόης.
| Μορφή νημάτων: | Μορφή του S |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 8 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
η ανακυκλώσιμη συνθετική χλόη συνεργάστηκε με ture τεχνητή χλόη μορφής χλόης την καθαρή για τη διακόσμηση τοίχων κηπουρικής
| Αθλητισμός: | τοπίο, κήπος, άλλος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, 4tone, τομέας πράσινος/πράσινο μήλου/άσπρος/κόκκινος, πράσινος/προσαρμοσμένος, δίχρωμος |
| Μετρητής: | scrobiculate |
η συνθετική χλόη συνεργάστηκε με ture τεχνητή χλόη μορφής χλόης την καθαρή για την κηπουρική
| Αθλητισμός: | τοπίο, κήπος, άλλος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος, 4tone, τομέας πράσινος/πράσινο μήλου/άσπρος/κόκκινος, πράσινος/προσαρμοσμένος, δίχρωμος |
| Ύψος σωρών: | 35mm, 40mm, 20~50mm, 20mm~60mm, 760mm ή προσαρμοσμένος |
τεχνητή χλόη 13000 τοπίων χλόης ασφαλίστρου τεχνητή τύρφη DTEX
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 10000D |
τεχνητή χλόη 12500 τοπίων χλόης ασφαλίστρου τεχνητή τύρφη DTEX
| Μορφή νημάτων: | Μορφή του S |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 12500D |
Τεχνητή χλόη τύρφης που κατασκευάζει τη μηχανή για σχηματίζοντας τούφες 4m NSK τη μηχανική βελονιά μερών 10-35 κίνησης ανά 10cm
| Τάση: | 380V, 220/380V, 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Όρος: | Νέος |
Τεχνητή χλόη τύρφης που κατασκευάζει τη μηχανή για σχηματίζοντας τούφες 4m NSK (σειρά ύψους σωρών: 18mm55mm
| Τάση: | 380V, 220/380V, 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 150KW, 78KW, 50-120KW, 228KW, 150KW/100KW |
| Όρος: | Νέος |

