Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 166 προϊόντα.
χλόη ποδοσφαίρου μη-αφθονίας, τεχνητή χλόη, τεχνητή τύρφη αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου, σκούρο πράσινο χλόη τομέων
| Χρώμα: | δίχρωμος |
|---|---|
| Ύψος: | 20 25 30mm |
| Μετρητής: | 3/8 ίντσα |
Πολυσύνθετη χλόη χλόης PE υλική για τον παιδικό σταθμό, δημοτικό σχολείο, Γυμνάσιο, πράσινη τύρφη χρώματος
| Χρώμα: | ελαφρύ σκοτάδι |
|---|---|
| ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | το 3/8 ή εξαρτάται |
Τεχνητή τύρφη για την περίφραξη περιοχών, φτηνή χλόη, κοντή χλόη, dsposable χλόη, ύψος 10mm, στρατός 50400density πράσινος
| Μορφή νημάτων: | νήμα πλέγματος |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
| Dtex: | 2200D |
μετρητής 3 8 αθλητικών τομέων αθλητικής τεχνητός χλόης 30mm πλαστός σκούρο πράσινο
| Χρώμα: | dark+light |
|---|---|
| ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | το 3/8 5/8 5/16 ή εξαρτάται |
5 το μέτρο 3m X 4m υπαίθρια τεχνητή πλαστή χλόη για την περιοχή παιχνιδιού των παιδιών 3 τόνος υφίσταται ινιδισμό το νήμα
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Μ |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/8inch |
| Dtex: | 7000D |
ο τεχνητός χορτοτάπητας παιδικών χαρών παιδικών σταθμών, πυκνότητα 16800 25mm UV προστατεύει, υψηλή αντοχή
| Μορφή νημάτων: | U |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | ευθύς και σγουρός |
| Μετρητής:: | 3/8 |
φτηνή χλόη ποδοσφαίρου για τον παιδικό σταθμό, δημοτικό σχολείο, Γυμνάσιο, τύρφη 30mm 31500density
| Χρώμα: | ελαφρύ σκοτάδι |
|---|---|
| ύψος: | 28mm |
| Μετρητής: | 3/8 ίντσα |
3000D σγουρή χλόη 10mm κοντή χλόη για το φράκτη, φτηνοί χορτοτάπητες, χλόη, χορτοτάπητες προσομοίωσης για τον εξωραϊσμό
| Μορφή νημάτων: | σγουρό νήμα kdk |
|---|---|
| Μετρητής:: | 3/16 ίντσα |
| Dtex: | 3000D |
Λογότυπο ομάδα μπάσκετ τεχνητή χλόη κύκλων 20mm ύψους για το ευρωπαϊκό κύπελλο διακοσμήσεων
| Ύψος: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220/m |
Υψηλή πωλημένη ικανοποιημένη καλή διείσδυση κόλλας και ταινιών χλόης ECO φιλική πλαστή τεχνητή
| Χρώμα: | ανοικτό κίτρινο ιξώδες υγρό |
|---|---|
| Ιξώδες: | 55-60 ku/30°C |
| Περιεκτικότητα σε στερεά: | 34%-36% |

