Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 166 προϊόντα.
πολυσύνθετη φτηνή χλόη χλόης για τον παιδικό σταθμό, υλικό δημοτικό σχολείο χλόης PE, Γυμνάσιο, πράσινη τύρφη χρώματος
| Χρώμα: | ελαφρύ σκοτάδι |
|---|---|
| Ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | το 3/8 5/16 εξαρτάται |
Τρέχοντας διαδρομή 30mm ύψος 3 4 ίντσα 200 βελονιές 7000D αθλητικής τεχνητή χλόης 15 X 15 ελεύθερου χρόνου
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | 3/8nch |
9000D 50mm τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου μορφής διαμαντιών, τεχνητή τύρφη σχολικών αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου, τομέας σκούρο πράσινο
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Αθλητική τεχνητή χλόη 5/8 Rohs πυκνότητας 10500» μετρητής
| Χρώμα: | τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Μπλε μορφή χρώματος S αθλητική τεχνητή χλόη 25mm ύψους
| Χρώμα: | Χορτοτάπητας διαδρομής ουράνιων τόξων |
|---|---|
| Ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
Monofilament επίπεδα 50mm 5 τεχνητό νήμα 12000dtex χλόης 8 ίντσας
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 8800D |
Monofilament πολυεστέρα νημάτων χλόης διαμαντιών μίσχων τεχνητό νήμα
| Μορφή νημάτων: | διαμάντι |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 5 |
| Dtex: | 9500D |
Διπλή Monofilament διακοσμήσεων κήπων PP τεχνητή χλόη 9500 υψηλό Dtex
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Το κόκκινο 5m ευρέως κυλά την αθλητική τεχνητή χλόη για την τρέχοντας διαδρομή 8800d 10mm εξωτερικού
| χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Ύψος: | 10mm |
| Μετρητής: | 3/16inch |

