Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 20 προϊόντα.
7 8 9 10mm τεχνητή πράσινη τύρφη γκολφ που βάζει το πράσινο νήμα 4500d 52500density δικτύου ελεύθερου χρόνου σγουρό
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 15mm για το γκολφ που βάζει την πράσινη συνθετική τύρφη γκολφ
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
Μπροστινό γκολφ ναυπηγείων που βάζει την πράσινη τεχνητή χλόη σε συγκεκριμένο Decking 10mm 85000 3600d
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 5/32 |
| βελονιά: | 340/m |
28mm 32mm 35mm τοποθέτησης πράσινη τεχνητή τύρφη χορτοταπήτων χλόης συνθετική 3x3m 3m X 6m
| ύψος: | 35mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160/m |
6 μέτρο ευρύ γκολφ που βάζει τον τεχνητό χορτοτάπητα τύρφης χλόης για το σγουρό 15mm πυλών PE σφαιρών σγουρό
| Χρώμα: | χλόη γκολφ |
|---|---|
| ύψος: | 15mm |
| Μετρητής: | 3/16 |
Τα χειρωνακτικά τεχνητά εργαλεία τύρφης περιβάλλουν το συνθετικό κόπτη χλόης
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | περικοπή κύκλων |
| Υλικό: | Χάλυβας |
εξωραΐζοντας τεχνητή τύρφη, περιοχή ελεύθερου χρόνου παιδικών χαρών, ευρύ καθαρό νήμα με τα σγουρά χρώματα yarn.2, τομέας πράσινος
| Μορφή νημάτων: | Σπονδυλική στήλη |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Λαστιχένιο μαξιλάρι κλονισμού παιδικών χαρών αφρού PE πισσών ποδοσφαίρου ποδοσφαίρου κάτω από την τεχνητή τύρφη χλόης
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου |
40m2 τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 4 X 4 3x4 για την υπαίθρια περιοχή λιμνών Patio χρήσης
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 300 / μ |

