Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 166 προϊόντα.
Συνθετική τεχνητή χλόη μορφής Γ για την παιδική χαρά 3 8 ίντσα - υψηλά 13500 Dtex
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (σοκολάτα) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τομέων πράσινη διακόσμηση κήπων χλόης ελεύθερου χρόνου τεχνητή, 20mm για το γκολφ. μόνο σγουρό νήμα, πυκνότητα 8800d.high
| Ύψος: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
Αυτόματη τεχνητή χλόη υψηλής ταχύτητας πλήρως που κατασκευάζει την κυλώντας μηχανή κουρδιστηριών μηχανών
| εμπορικό σήμα: | πράσινο ταξίδι |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος, μπλε |
| Matertial: | Μέταλλο, πλαστικό |
τεχνητή τύρφη με το διπλό PP υψηλό dtex χλόης κατώτατων υφασμάτων τεχνητό. UV ανθεκτική χλόη τύρφης,
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδη μορφή |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12straight+8curly |
| Μετρητής:: | 3/8inch ή εξαρτάται |
37mm 38mm επίπεδο Monofilament 3 πράσινα χρώματα 4800 χλόης 40mm εξωραϊσμού τεχνητό Detx
| Μορφή νημάτων: | επίπεδη μορφή με το μίσχο |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 6 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
25mm έγχρωμων ουράνιο τόξο παιδιών λούνα παρκ τύρφης χορτοταπήτων αθλητικής τεχνητών χλόης συνθετικών
| Χρώμα: | Χορτοτάπητας διαδρομής ουράνιων τόξων |
|---|---|
| ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
Αντιστατικό διαμάντι υποστρώματος μαξιλαριών κλονισμού χλόης αφρού το τεχνητό διαμόρφωσε τη λαστιχένια ρητίνη μικτή
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου |
Τέσσερα χρώματα 50mm straight+curly, η διακόσμηση, πράσινος τοίχος πράσινων ζωνών, φράκτης που διακοσμεί, 12000dtex, μορφή γ
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
1 2 μέτρων τεχνητή χλόης κατασκευής μηχανών ξήρανση επιστρώματος κόλλας γραμμών παραγωγής πίσω
| Μάρκα: | πράσινο ταξίδι |
|---|---|
| Μήκος: | 4m |
| Υλικό: | μέταλλο, πλαστικό, κύλισμα |
Το διπλάσιο πλαισίωσε το τεχνητό έγγραφο απελευθέρωσης ταινιών χλόης κολλητικό μη υφαμένο βασισμένο στο ύφασμα γαλακτώδες άσπρο
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5εκ * 5μ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |

