Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 166 προϊόντα.
SGS S νήμα 50mm μορφής τεχνητή χλόη για το έδαφος ποδοσφαίρου
| Μορφή νημάτων: | Μορφή του S |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 5 |
| Μετρητής:: | 3/4inch ή 5/8inch |
1m ευρέως 40mm συνθετικό χλόης χρώμα λουλουδιών Avender νημάτων ρόλων πράσινο σγουρό
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Έξοχη μαλακή χλόη τοπίων υψηλών σημείων, χορτοτάπητας χαλιών κατοικίδιων ζώων, 40mm υψηλά, πυκνότητα 18900
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12+8 |
| Μετρητής:: | 3/8 |
Κρέμας κίτρινο Γ νήμα 9500d ινών μορφής συνθετικό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 3/16 |
| βελονιά: | 340/m |
φτηνή χλόη 50mm ποδοσφαίρου πράσινη χλόη χλόης
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Η μορφή τέσσερα Γ χρώματα υφίσταται ινιδισμό τη χλόη 6straight+8curly ισχύει για την παιδική χαρά, υπαίθρια, περιφράζει.
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
8500D η πράσινη τεχνητή χλόη Faux σπιτιών γατακιών γατών κουταβιών χαλιών της Pet χλόης τομέων κατουρεί μαξιλάρι
| Μορφή νημάτων: | Μίσχος |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (σοκολάτα) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
7000D 40mm μορφή που τέσσερα Γ χρώματα υφίστανται ινιδισμό το νήμα 6straight+8curly ισχύουν για την παιδική χαρά, υπαίθρια, περιφράζουν.
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
10000DTEX τεχνητή χλόη για το αγωνιστικό χώρο ποδοσφαίρου 50mm υψηλή χλόη
| Χρώμα: | τρία χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |

