Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 15mm για το γκολφ που βάζει την πράσινη συνθετική τύρφη γκολφ
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
Η μορφή τέσσερα Γ χρώματα υφίσταται ινιδισμό τη χλόη 6straight+8curly ισχύει για την παιδική χαρά, υπαίθρια, περιφράζει.
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
7 8 9 10mm τεχνητή πράσινη τύρφη γκολφ που βάζει το πράσινο νήμα 4500d 52500density δικτύου ελεύθερου χρόνου σγουρό
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
τεχνητή διακόσμηση 15mm κήπων χλόης ελεύθερου χρόνου για το γκολφ που βάζει το πράσινο, καθαρό νήμα μορφής, σκούρο πράσινο, υψηλή πυκνότητα 8800d
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
τεχνητή χλόη 50mm 4m για το πράσινο σφρίγος βρύου επίγειου σχολείου ποδοσφαίρου πράσινο
| χρώμα: | βρύο πράσινο και sop πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Μπροστινό γκολφ ναυπηγείων που βάζει την πράσινη τεχνητή χλόη σε συγκεκριμένο Decking 10mm 85000 3600d
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 5/32 |
| βελονιά: | 340/m |
6 μέτρο ευρύ γκολφ που βάζει τον τεχνητό χορτοτάπητα τύρφης χλόης για το σγουρό 15mm πυλών PE σφαιρών σγουρό
| Χρώμα: | χλόη γκολφ |
|---|---|
| ύψος: | 15mm |
| Μετρητής: | 3/16 |
40m2 τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 4 X 4 3x4 για την υπαίθρια περιοχή λιμνών Patio χρήσης
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 300 / μ |
4m X 8m συνθετική τεχνητή χλόη για τον τομέα 5 Futsal παιδικών χαρών γηπέδων ποδοσφαίρου φορείς
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Monofilament PE τεχνητή χλόη 10ft X 10ft 30mm για το μίσχο τύρφης κήπων
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |

