Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Νήμα 43mm τύρφης 38mm τεχνητή χλόη που κατασκευάζει το υλικό PE PP PA μηχανών
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατασκευή της μηχανής νημάτων |
| Βάρος: | 2-10T |
τεχνητή χλόη 2m X 2m 2m X 3m ουράνιων τόξων 20mm για το τρέξιμο της διαδρομής με το σγουρό νήμα μίσχων
| χρώμα: | τέσσερα χρώματα ranbow |
|---|---|
| Ύψος: | 20mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου, τεχνητή τύρφη 50mm σχολικών γηπέδων ποδοσφαίρου, τομέας και σκούρο πράσινο μορφή γ με το μίσχο
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο ελιά adn πράσινη |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Συνθετικές τεχνητές αυτοκόλλητες ενώνοντας ταινία και κόλλα 150mm χλόης αντιολισθητικές
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15cm*5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |
PE 45MM νήμα μορφής αθλητικής τεχνητό χλόης S 40mm 42mm με σγουρά 3 χρώματα
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Λαστιχένιο μαξιλάρι κλονισμού παιδικών χαρών αφρού PE πισσών ποδοσφαίρου ποδοσφαίρου κάτω από την τεχνητή τύρφη χλόης
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου |
αθλητικών τεχνητή χλόης και τύρφης 6x8 4x3 πράσινη πυκνότητα 5 8» 9450 στρατού νημάτων επίπεδη
| χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
» μετρητών 3 4 κολλεγίου φως γηπέδων ποδοσφαίρου χλόης αθλητικής τεχνητό χλόης πλαστό πράσινο μήλου
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |

