Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
χλόη 5m ευρέως 4 χρώματα 6 τύρφης 40mm τεχνητή σγουρή βάση τοίχων πράσινων ζωνών κατ' ευθείαν 8 για τον κάθετο κήπο
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Υπαίθριες κάθετες κήπων τεχνητές πράσινες επιτροπές τοίχων εγκαταστάσεων επιτροπών τεχνητές
| Ονομα: | τεχνητές εγκαταστάσεις |
|---|---|
| Πρότυπα: | 40*60cm 50*50cm |
| Υλικό: | PE, πλαστικό καθαρό |
20m2 τεχνητή χλόη 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m τύρφης για τον παιδικό σταθμό
| ύψος: | 20mm |
|---|---|
| μετρητής: | 3/16 |
| βελονιά: | 220/m |
10x10 10 X 20 χρωματισμένη τεχνητή τρέχοντας διαδρομή 50mm χλόης τύρφης 20mm κόκκινο λευκό
| χρώμα χλόης: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| Χλόη υψηλή: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Διαμορφωμένο το S Monofilament PP νήμα 2 πράσινο μίγμα 13500 χρωμάτων Detex
| Μορφή νημάτων: | S |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 5 |
| detex: | 13500D |
1m ευρέως 40mm συνθετικό χλόης χρώμα λουλουδιών Avender νημάτων ρόλων πράσινο σγουρό
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
εξωραΐζοντας τεχνητή τύρφη, περιοχή ελεύθερου χρόνου παιδικών χαρών, ευρύ καθαρό νήμα με τα σγουρά χρώματα yarn.2, τομέας πράσινος
| Μορφή νημάτων: | Σπονδυλική στήλη |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Ελιών πράσινο Γ μορφής τεχνητό τύρφης νήμα ινών νημάτων 8800d τεχνητό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 8800D |
Κρέμας κίτρινο Γ νήμα 9500d ινών μορφής συνθετικό με το μίσχο
| Ύψος: | 560mm |
|---|---|
| χρώμα: | Customlized |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 3/16 |
| βελονιά: | 340/m |

