Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
φιλικά πλαστά κεραμίδια 5m χλόης 8mm 12mm Eco ευρέως για το κατώφλι με τα σκυλιά 12600 σανίδωμα πυκνότητας
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 120/m |
Eco φιλικό πολυαιθυλενίου τεχνητό τύρφης νήμα 6600d 6 του Tate διαδρομής χλόης τρέχοντας κατ' ευθείαν
| χρώμα νημάτων: | κόκκινο και λευκό |
|---|---|
| νήμα υψηλό: | 10mm |
| Μετρητής: | 3/16inch |
9450d 50mm πράσινο χρώμα αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου χλόης της FIFA πλαστό
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Σγουρό ευθύ Monofilament νήμα χλόης με το μίσχο 8800 Dtex
| Μορφή νημάτων: | νήμα μίσχων |
|---|---|
| Δομή του νήματος: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |
το τεχνητό νήμα χλόης τομέων ελεύθερου χρόνου προσάρμοσε την επαγγελματική καλή τιμή του τεχνητού νήματος ταπήτων χλόης χλόης συνθετικού
| Αθλητισμός: | Ποδόσφαιρο, ποδόσφαιρο και ποδόσφαιρο, παιδικός σταθμός, ψυχαγωγία, PE κατ' ευθείαν & PP σγουρά |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, προσαρμοσμένος, 4 τόνοι, 3 τόνοι, πράσινο μήλου βαθύς - πράσινος |
| Υλικό: | PE+PP, PE, PP+PE, PE PP+ (Straight+Curly), PP |
φτηνή χλόη 50mm ποδοσφαίρου πράσινη χλόη χλόης
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
13mm πολυουρεθάνιου UV αντίσταση διαδρομής Epdm Jogging διαδρομής συνθετικού λάστιχου τρέχοντας
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Μάρκα: | πράσινο ταξίδι |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
15mm προκατασκευασμένη συνθετικού λάστιχου τρέχοντας επιφάνεια διαδρομής διαδρομής υλική επενδεδυμένη με καουτσούκ
| Υλικό: | Σύνδεσμος EPDM+nature Rubber+PU |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τρέχοντας επιφάνεια διαδρομής |
| Χρώμα: | Κόκκινο και μπλε και άλλα |
IAAF epdm συνθετικού λάστιχου τρέχοντας διαδρομή Jogging διαδρομής λαστιχένια που δαπεδώνει την υψηλή ελαστικότητα
| Υλικό: | Σύνδεσμος EPDM+nature Rubber+PU |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τρέχοντας επιφάνεια διαδρομής |
| Χρώμα: | Κόκκινο και μπλε και άλλα |

