Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
τεχνητή χλόη 12x12 1m X 4m 1m X 5m πολυπροπυλενίου 18mm 19mm PP Graden 45000 πυκνότητα
| ύψος της χλόης: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220/m |
Τομέων πράσινη διακόσμηση κήπων χλόης ελεύθερου χρόνου τεχνητή, 20mm για το γκολφ. μόνο σγουρό νήμα, πυκνότητα 8800d.high
| Ύψος: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
30mm 5m από την αθλητική τεχνητή χλόη 5m για τα γήπεδα αντισφαίρισης κανένα γεμισμένο ανάγκη νήμα μίσχων μορφής Γ
| Χρώμα: | τρία πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Αυτοκόλλητη τεχνητή χλόης ταινιών και αλουμινίου ταινιών φύλλων αλουμινίου ταινία ραφών χλόης τύρφης τεχνητή
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | siver |
| Εφαρμογή: | συρραφή της ταινίας για τη artifciial χλόη |
3 χρώματα 20mm 30mm τεχνητή χλόης νημάτων 8800d διακόσμηση κήπων τομέων πράσινη
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |
28mm 32mm 35mm τοποθέτησης πράσινη τεχνητή τύρφη χορτοταπήτων χλόης συνθετική 3x3m 3m X 6m
| ύψος: | 35mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160/m |
Σκούρο κόκκινο άσπρος τετραγωνικός ρόλος 1m X 4m αθλητικής τεχνητός χλόης ύψος 10500 πυκνότητα 8800 50mm Dtex
| χρώμα: | σκούρο κόκκινο και άσπρος |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Τεχνητή χλόη Turfing που κατασκευάζει τη μηχανή για σχηματίζοντας τούφες 4m
| Χρώμα: | μπλε, πράσινος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και palastic |
| Έλεγχος: | PLC |

