Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass golf green ] αγώνας 59 προϊόντα.
Πράσινη διαμορφωμένη Γ τεχνητή χλόη νημάτων δύο 5 μέτρα ευρέως 7m X 4m
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμός ινών: | 5 |
| detex: | 7000D |
τεχνητή διακόσμηση κήπων χλόης ελεύθερου χρόνου, 15mm για το γκολφ. μόνο σγουρό νήμα, πυκνότητα 8800d.high
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 310/m |
13000Dtex πλαστός ποδοσφαίρου χλόης σμαραγδένιος πράσινος τομέας νημάτων μορφής του U τύρφης ποδοσφαίρου τεχνητός πράσινος
| χρώμα: | σμαραγδένιο green+field πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
Πολλών χρήσεων τεχνητή χλόη γκολφ ρόλων χλόης, με την υψηλή πυκνότητα, 5000D, ανοικτό πράσινο
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 280stitches |
Τεχνητή χλόη 35mm 45mm τύρφης 15 X 15 12x12 Monofilament PE 160 βελονιών νήμα
| Ύψος του νήματος: | 30mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| Βελονιά της χλόης: | 160sticthches |
Συνθετικό τεχνητό γήπεδο μπάσκετ 10mm 6000 Dtex χλόης τύρφης
| Χρώμα: | τομέας πράσινος |
|---|---|
| ύψος νημάτων: | 10mm |
| Μετρητής: | 5/32inch |
Τεχνητή συνθετική χλόη 25mm 3m ευρεία κρέμα κίτρινο 8800d νημάτων ελιών πράσινη επίπεδη
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160sticthches |
χορτοτάπητας 5 FT X8 FT χλόης τύρφης 50mm τεχνητός
| Χλόη υψηλή: | 50mm |
|---|---|
| μετρητής χλόης: | 3/8inch |
| Ραμμένος: | 160sticthches/m |
χλόη τύρφης 50mm συνθετική τεχνητή για το αθλητικό γήπεδο ποδοσφαίρου δύο πράσινη PU πλάτη
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |

