Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial putting green turf ] αγώνας 20 προϊόντα.
Πολλών χρήσεων τεχνητή χλόη γκολφ ρόλων χλόης, με την υψηλή πυκνότητα, 5000D, ανοικτό πράσινο
| Ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 280stitches |
Αυτοκόλλητη τεχνητή χλόης ταινιών και αλουμινίου ταινιών φύλλων αλουμινίου ταινία ραφών χλόης τύρφης τεχνητή
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | siver |
| Εφαρμογή: | συρραφή της ταινίας για τη artifciial χλόη |
Συνθετικές τεχνητές αυτοκόλλητες ενώνοντας ταινία και κόλλα 150mm χλόης αντιολισθητικές
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15cm*5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |
Συγκολλητική κόλλα χλόης τύρφης τεχνητή για να κολλήσει την τεχνητή χλόη στο σκυρόδεμα
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Κύρια πρώτη ύλη: | Πολυουρεθάνιο |
| Βάρος: | 10kgs + 1kgs |
Έξοχο μαλακό Washable τεχνητό χαλί 60x46cm 443g της Pet χλόης λουτρών
| Materia: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος |
| Βάρος: | 443g |
Πλαισιωμένη διπλάσιο τύρφης ενώνοντας ταινία χλόης ταινιών πλαστή που συρράπτει την τεχνητή τύρφη
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Εφαρμογή: | συρραφή της ταινίας για τη artifciial χλόη |
Το διπλάσιο πλαισίωσε το τεχνητό έγγραφο απελευθέρωσης ταινιών χλόης κολλητικό μη υφαμένο βασισμένο στο ύφασμα γαλακτώδες άσπρο
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5εκ * 5μ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |
τεχνητή χλόη τρία χόκεϋ πισινών 20mm σγουρό νήμα του Tate χρωμάτων μιγμάτων
| ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
1m ευρέως 40mm συνθετικό χλόης χρώμα λουλουδιών Avender νημάτων ρόλων πράσινο σγουρό
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| μετρητής: | 3/16 |
| βελονιά: | 340/m |

