Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ synthetic playground turf ] αγώνας 26 προϊόντα.
Μπλε μορφή χρώματος S αθλητική τεχνητή χλόη 25mm ύψους
| Χρώμα: | Χορτοτάπητας διαδρομής ουράνιων τόξων |
|---|---|
| Ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη 2m X 2m 2m X 3m ουράνιων τόξων 20mm για το τρέξιμο της διαδρομής με το σγουρό νήμα μίσχων
| χρώμα: | τέσσερα χρώματα ranbow |
|---|---|
| Ύψος: | 20mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη 1m X 1m 1m X 2m 22mm 26mm 27mm 28mm εξωραϊσμός 8800d
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| Βελονιά: | 160sticthches |
φτηνή χλόη 50mm ποδοσφαίρου πράσινη χλόη χλόης
| Χρώμα: | κυανό green+sap πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
2m X 4m τεχνητή χλόη εξωραϊσμού ελιών πράσινη με το σγουρό νήμα τρία χρώματα 8800d
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ με το μίσχο |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |

