Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ synthetic artificial grass ] αγώνας 79 προϊόντα.
Monofilament PE τεχνητή χλόη 10ft X 10ft 30mm για το μίσχο τύρφης κήπων
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |
τεχνητή χλόη 1x4m 3m X 3m 3m X 5m 6mm 7mm 8mm κανένα SBR για το φράκτη 6600d
| ύψος: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220stitches/m |
χλόη τύρφης 50mm συνθετική τεχνητή για το αθλητικό γήπεδο ποδοσφαίρου δύο πράσινη PU πλάτη
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/8inch |
Συνθετικό τεχνητό γήπεδο μπάσκετ 10mm 6000 Dtex χλόης τύρφης
| Χρώμα: | τομέας πράσινος |
|---|---|
| ύψος νημάτων: | 10mm |
| Μετρητής: | 5/32inch |
τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 15mm για το γκολφ που βάζει την πράσινη συνθετική τύρφη γκολφ
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
28mm 32mm 35mm τοποθέτησης πράσινη τεχνητή τύρφη χορτοταπήτων χλόης συνθετική 3x3m 3m X 6m
| ύψος: | 35mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160/m |
τεχνητό νήμα ταπήτων 6600d Tate χλόης χορτοταπήτων ελεύθερου χρόνου υψηλής πυκνότητας 10mm
| υψηλός: | 10mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250stitches/m |
dtex μορφής Γ 7000 αθλητικής τεχνητό χλόης σταδίων ποδοσφαίρου 60mm
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Υπαίθριος συνθετικός αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου χλόης τύρφης με το μίσχο 8 ευθείες ίνες 10500 πυκνότητα
| Χρώμα: | φως και σκούρο πράσινο |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
PE PP που εξωραΐζει την τεχνητή χλόη για τοίχων ευθύ σγουρό νήμα μπαλκονιών διακοσμήσεων το υπαίθριο
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |

