Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial lawn grass ] αγώνας 146 προϊόντα.
χλόη ποδοσφαίρου μη-αφθονίας, τεχνητή χλόη, τεχνητή τύρφη αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου, σκούρο πράσινο χλόη τομέων
| Χρώμα: | δίχρωμος |
|---|---|
| Ύψος: | 20 25 30mm |
| Μετρητής: | 3/8 ίντσα |
τεχνητή τύρφη με το διπλό PP υψηλό dtex χλόης κατώτατων υφασμάτων τεχνητό. UV ανθεκτική χλόη τύρφης,
| Μορφή νημάτων: | Επίπεδη μορφή |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 12straight+8curly |
| Μετρητής:: | 3/8inch ή εξαρτάται |
6 X 8 6m X 6m τεχνητή ελιά νημάτων επίγειας S μορφής ποδοσφαίρου χλόης ανοικτό πράσινο πράσινη
| Χρώμα: | σκοτεινός/ανοικτό πράσινο |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch ή 3/4inch |
Πολυσύνθετη χλόη χλόης PE υλική για τον παιδικό σταθμό, δημοτικό σχολείο, Γυμνάσιο, πράσινη τύρφη χρώματος
| Χρώμα: | ελαφρύ σκοτάδι |
|---|---|
| ύψος: | 25mm |
| Μετρητής: | το 3/8 ή εξαρτάται |
Monofilament PE τεχνητή χλόη 10ft X 10ft 30mm για το μίσχο τύρφης κήπων
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160stitches/m |
Σκούρο κόκκινο άσπρος τετραγωνικός ρόλος 1m X 4m αθλητικής τεχνητός χλόης ύψος 10500 πυκνότητα 8800 50mm Dtex
| χρώμα: | σκούρο κόκκινο και άσπρος |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
τεχνητή χλόη 12x12 1m X 4m 1m X 5m πολυπροπυλενίου 18mm 19mm PP Graden 45000 πυκνότητα
| ύψος της χλόης: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220/m |
τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου, τεχνητή τύρφη 50mm αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου μήλο και σκούρο πράσινο, μορφή του s με το μίσχο
| χρώμα: | μήλο και σκούρο πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |

