Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass for indoor use ] αγώνας 23 προϊόντα.
τεχνητή χλόη 50mm 4m για το πράσινο σφρίγος βρύου επίγειου σχολείου ποδοσφαίρου πράσινο
| χρώμα: | βρύο πράσινο και sop πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
τεχνητή χλόη εξωραϊσμού 15mm για το γκολφ που βάζει την πράσινη συνθετική τύρφη γκολφ
| Ύψος: | 15mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 250 / μ |
Μορφή τέσσερα τεχνητή τύρφη 30mm του S χρωμάτων ανοικτό πράσινο με την κρέμα κίτρινη, 12500dtex (kdk νήμα), 6 straight+8 σγουρά.
| Μορφή νημάτων: | S |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (KDK) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή χλόη για τη μορφή 50mm ποδοσφαίρου Γ γήπεδο ποδοσφαίρου schoole, τεχνητή τύρφη
| Χρώμα: | σκοτεινός/ανοικτό πράσινο |
|---|---|
| ύψος: | 40mm 50mm 60mm |
| Μετρητής: | 5/8inch |
6600Dtex 4 τόνος 30mm τεχνητή χλόη 18900density για τον υπαίθριους, εσωτερικούς τάπητα παιδικών χαρών και σχολική την παιδική χαρά.
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6+8 |
| Μετρητής: | 3/8 5/8 5/32 |
η τεχνητή χλόη 16m2 25m2 για την τύρφη 4 Faux εγχώριων κήπων χρωματίζει τη μορφή Γ μη που γεμίζουν
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
τεχνητή κήπων τεχνητή τύρφη χρώματος χλόης φυσική για την εξωτερική διακόσμηση. τάπητας 7000Dtex 25mm 35mm κήπων
| Μορφή νημάτων: | Μορφή Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Λογότυπο ομάδα μπάσκετ τεχνητή χλόη κύκλων 20mm ύψους για το ευρωπαϊκό κύπελλο διακοσμήσεων
| Ύψος: | 20mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/16 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 220/m |
Διαμάντι 10x10 τετραγωνική τεχνητή χλόη 1 μέτρου για την περιοχή παιχνιδιού δύο χρώματα 8500 dtex
| Μορφή νημάτων: | Μίσχος |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά (σοκολάτα) |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
6 μέτρο ευρύ γκολφ που βάζει τον τεχνητό χορτοτάπητα τύρφης χλόης για το σγουρό 15mm πυλών PE σφαιρών σγουρό
| Χρώμα: | χλόη γκολφ |
|---|---|
| ύψος: | 15mm |
| Μετρητής: | 3/16 |

