Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ artificial grass for football ground ] αγώνας 68 προϊόντα.
5 X 10 τεχνητή χλόη 8 40mm 42mm 45mm ευθεία ινών μορφή του U γδαρσίματος ανθεκτική
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
μετρητής 3 8 αθλητικών τομέων αθλητικής τεχνητός χλόης 30mm πλαστός σκούρο πράσινο
| Χρώμα: | dark+light |
|---|---|
| ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | το 3/8 5/8 5/16 ή εξαρτάται |
» μετρητών 3 4 κολλεγίου φως γηπέδων ποδοσφαίρου χλόης αθλητικής τεχνητό χλόης πλαστό πράσινο μήλου
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
7000D 50mm τεχνητή χλόη ποδοσφαίρου μορφής Γ, schoole γήπεδο ποδοσφαίρου, ανοικτό πράσινο και ελιά πράσινα, monofilament νήμα
| Χρώμα: | σκοτεινός/ανοικτό πράσινο |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch ή 3/4inch |
6 X 8 6m X 6m τεχνητή ελιά νημάτων επίγειας S μορφής ποδοσφαίρου χλόης ανοικτό πράσινο πράσινη
| Χρώμα: | σκοτεινός/ανοικτό πράσινο |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 5/8inch ή 3/4inch |
χλόη ποδοσφαίρου μη-αφθονίας, τεχνητή χλόη, τεχνητή τύρφη αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου, σκούρο πράσινο χλόη τομέων
| Χρώμα: | δίχρωμος |
|---|---|
| Ύψος: | 20 25 30mm |
| Μετρητής: | 3/8 ίντσα |
Κοντή τεχνητή χλόη 2,5 15000D Μ ευρέως 20 X 20 αγωνιστικών χώρων ποδοσφαίρου σωρών σκούρο πράσινο
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 30mm |
| Μετρητής: | 3/8 ίντσα |
5m X 3m ευρύ Monofilament αθλητικής τεχνητό χλόης 5mtr διαμαντιών γύρω από την περιοχή λιμνών
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |

