Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητή χλόη τύρφης
-
Εξωραΐζοντας τεχνητή χλόη
-
Αθλητική τεχνητή χλόη
-
Τεχνητό νήμα χλόης
-
Τεχνητό χαλί της Pet χλόης
-
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
-
Τεχνητή κόλλα χλόης
-
τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή
-
Τεχνητή ταινία χλόης
-
Τεχνητό μαξιλάρι κλονισμού χλόης
-
Τεχνητά εργαλεία τύρφης
-
Τεχνητές πράσινες επιτροπές
-
Εγκαταστάσεις γεώτρησης ικανότητας
-
Πλαστικό Masterbatches
-
Βινυλίου σανίδες δαπέδων PVC
-
Τεχνητή κόλλα χλόης (νέα)
-
Arun PatelΗ παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης. -
s *** βКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
ΑυξήθηκεΑυτή η αμοιβαία συνεργασία στο τέλος για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.
λέξεις-κλειδιά [ 5 meter wide roll artificial grass ] αγώνας 12 προϊόντα.
5 τεχνητή χλόη διαβίωσης μέτρων 4x4 υπαίθρια
| Μορφή νημάτων: | Μ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 8curly + 6straight |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
1 2 μέτρων τεχνητή χλόης κατασκευής μηχανών ξήρανση επιστρώματος κόλλας γραμμών παραγωγής πίσω
| Μάρκα: | πράσινο ταξίδι |
|---|---|
| Μήκος: | 4m |
| Υλικό: | μέταλλο, πλαστικό, κύλισμα |
Συνθετικές τεχνητές αυτοκόλλητες ενώνοντας ταινία και κόλλα 150mm χλόης αντιολισθητικές
| Υλικό: | Μη υφαμένο ύφασμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15cm*5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στεγανοποιήστε |
PE 45MM νήμα μορφής αθλητικής τεχνητό χλόης S 40mm 42mm με σγουρά 3 χρώματα
| Χρώμα: | Τρία χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
8800d S 3m X 3m 20 X 20 30m2 μορφή αθλητικής τεχνητή χλόης με το αντι UV μίσχων
| χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| Ύψος: | 50mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
5m X 3m ευρύ Monofilament αθλητικής τεχνητό χλόης 5mtr διαμαντιών γύρω από την περιοχή λιμνών
| Χρώμα: | δύο πράσινα χρώματα |
|---|---|
| ύψος: | 60mm |
| Μετρητής: | 3/4inch |
Η κατακόρυφος που εξωραΐζει την τεχνητή χλόη 3m ευρέως κυλά 4m X 5m μορφή 3 W τομέας χρωμάτων πράσινος
| Μορφή νημάτων: | Μορφή W |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
Τεχνητή συνθετική χλόη 25mm 3m ευρεία κρέμα κίτρινο 8800d νημάτων ελιών πράσινη επίπεδη
| Ύψος: | 25mm |
|---|---|
| Μετρητής: | 3/8 |
| ΒΕΛΟΝΙΑ: | 160sticthches |
χλόη 5m ευρέως 4 χρώματα 6 τύρφης 40mm τεχνητή σγουρή βάση τοίχων πράσινων ζωνών κατ' ευθείαν 8 για τον κάθετο κήπο
| Μορφή νημάτων: | μορφή γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |
1m ευρέως 40mm συνθετικό χλόης χρώμα λουλουδιών Avender νημάτων ρόλων πράσινο σγουρό
| Μορφή νημάτων: | Γ |
|---|---|
| Αριθμοί ινών: | 6 ευθέα + 8 σγουρά |
| Μετρητής:: | 3/8inch |

